قوانین و مقررات عمومی

قوانین پیشبینی

 

وین اسپرت وب سایت پیشبینی‌ بر وقایع ورزشی می باشد.

- با ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، کاربر با پیشبینی در هر بازی، برد و باخت در پیش بینی، موافقت خود را با قوانین سایت اعلام نموده و متعهد می شود که طبق قوانین سایت رفتار نماید.

- سایت وین اسپرت مجاز به تغییر قوانین و روش های پرداخت بدون اطلاع قبلی به صلاح دید خود می باشد. اما پیشبینی‌ هایی که از قبل به ثبت رسیده اند همچنان به قوت خود باقی خواهند ماند و پیشبینی ‌های جدید مطابق با قوانین جدید به ثبت خواهند رسید.

- سایت وین اسپرت در صورت لزوم می تواند بدون ذکر دلیل از ارائه خدمات به هر شخصی خودداری نماید.

 

 

سیاست‌ های استفاده از سایت

 

داشتن دو یا چند اکانت با یک نام کاربری در سایت تخلف محسوب شده و حساب های کاربر مسدود خواهد شد.

- وین اسپرت هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت ناشی از استفاده سایت یا محتوای آن را نخواهد داشت. این بند شامل هر گونه سوء استفاده از محتوای سایت به وسیله‌ ی هر شخصی، عدم دسترسی به سایت در طول شبانه روز، تاخیر در واریز کردن برداشت از طرف بانک و یا برگشت واریزی از حساب بانکی به حساب کاربری در صورت دریافت اخطار از طرف بانک، نقص فنی در ارتباط تلفنی یا عدم دسترسی به پشتیبانی سایت، اشتباه تایپی یا از قلم افتادگی در محتوای سایت می باشد.

- بارگیری تصاویر و ویدیو از وب ‌سایت یا زیر سایت‌های آن تنها برای استفاده شخصی مجاز است. انتشار یا تکثیر این اطلاعات با هر هدفی موکداً ممنوع است.

- وین اسپرت، ترافیک وب ‌سایت را مانیتور کرده و در صورت شناسایی دستگاه های خودکار (ربات‌ها) مجاز به مسدود کردن آنها می باشد.

 

 

مقررات پیشبینی

 

- ضرایب پیش بینی های زنده ممکن است بعد از هر پیشبینی تغییر کنند.

- در هر پیش بینی مبالغی که توسط سایت وین اسپرت مشخص شده مورد تایید سایت می باشد.

- پس از ثبت هر گونه پیش بینی از سوی کاربران، امکان حذف یا هیچ گونه تغییری در آن نخواهد بود لذا از کاربران گرامی خواهشمندیم تا در ثبت پیش بینی های خود دقت عمل لازم را به عمل آورند سایت وین اسپرت با وجود احترامی که برای کاربران خود قائل است هیچ گونه مسیولیتی در قبال ثبت شرط های اضافی یا باخته نخواهد داشت.

- فراموش کردن رمز عبور دلیلی بر میزان تسویه حساب یا لغو درخواست پرداخت ها نخواهد بود.

- پیشبینی ها پس از تایید سایت به ثبت خواهند رسید و کاربر قادر به مشاهده پیشبینی‌ های خود در صفحه‌ی «سابقه شرط ها» خواهد بود. در صورت هر گونه اختلاف نظر تاریخ و ساعت ثبت شده در سیستم مورد تایید خواهد بود.

- مشکلات ارتباطی و نقص های فنی دلیلی برای لغو پیشبینی که در سرور سایت به ثبت رسیده نخواهد بود.

 

 

نمایش اطلاعات

 

- سایت وین اسپرت مسئولیتی در قبال صحت، تمامیت و به موقع بودن سرویس‌ های اطلاعاتی فراهم ‌شده از جمله اطلاعات رویداد های زنده و سرویس‌ های پستی را ندارد.

- سایت وین اسپرت نهایت سعی خود را در جهت درج اطلاعات و نتایج وقایع زنده از جمله: زمان، نتایج بازی ها، آمار تیم ها و بازیکنان در سایت را دارد اما این اطلاعات تنها جنبه اطلاع رسانی دارد و وین اسپرت هیچگونه مسولیتی در قبال اطلاعات نادرست درج شده نخواهد داشت.

- سایت وین اسپرت هیچ مسئولیتی در قبال ترجمه‌ی اسامی بازیکنان و تیم‌ ها و دیگر موارد به زبان فارسی را نخواهد پذیرفت ملاک سایت تنها اطلاعات درج شده به زبان انگلیسی خواهد بود و اطلاعات به زبان فارسی صرفا جهت استفاده راحت کاربران گرامی در وب سایت قرار گرفته است.

- چنانچه در یک پیش بینی اسامی و مشخصات یکسانی ذکر شده باشد و در طول پیش بینی مشخصات ویژه ای و دقیقی از آنها بیان نگردد تمامی پیشبینی ‌های ثبت شده روی آن قابل بازنگری خواهند بود.

- اگر نام بازی یا جایگاه یک یا چند شرکت ‌کننده‌ مشخص ‌شده در سایت صحیح نباشد (به جز خطاهای ترجمه)، این بدین معناست که اگر به جای شرکت کننده اصلی در تورنمنت٬ شرکت کننده دیگری حضور یابد تمامی پیشبینی‌‌ های ثبت ‌شده روی آن باطل شناخته ‌شده و برگشت داده خواهند شد. و تنها سایت وین اسپرت است که حق تشخیص این نوع مسابقات را دارد.

- در مواردی که جزئیات یک تیم مانند گروه سنی (از جمله زیر ۱۸ سال،‌ زیر ۲۱ سال، تیم‌های جوانان)، جنسیت (زنان) یا وضعیت تیم (رزرو) در سایت مشخص نشده باشد و این موضوع منجر به انتخاب تیم دیگری به جای تیم اصلی شود تمامی پیشبینی‌ ها قابل بازگشت خواهند بود. در موارد دیگری همچون تکمیل نبودن اسامی یا خطاهای احتمالی دستوری که در لاین مشاهده می شوند تمامی پیشبینی‌ ها بدون تغییر باقی خواهند ماند. در صورتیکه جنسیت یک تیم ذکر نشده باشد فرض بر این خواهد بود که جنسیت تیم مرد است. هنگامیکه تیم زنان در یک مسابقه شرکت دارند ضروریست که این موضوع در سایت ذکر شود در غیر این صورت پیشبینی ‌ها بازگشت داده خواهد شد. ترجمه‌ از همه این موارد مستثنی بوده و ملاک این بند زبان انگلیسی است.

- تاریخ و زمان مشخص ‌شده در سایت، تاریخ و زمان مورد تایید ثبت پیشبینی‌ ها بر وقایع هستند (به جز وقایع زنده) و گاها با زمان واقعی شروع رویداد یکی نیستند. به هنگام شمارش پیشبینی‌ها، زمان واقعی رویداد، زمان شروع رویداد در نظر گرفته می‌شود و براساس اطلاعات رسمی برگزارکننده‌ی مسابقه (همانند اطلاعات وین اسپرت) تشخیص داده می‌شود.

- اگر محل برگزاری یک رویداد در لاین مشخص نباشد، در لیست وقایع، نخست میزبان درج خواهد شد به استثنای مسابقاتی که حالت آمریکایی دارند. تمامی اطلاعات موجود در بالای صفحه مسابقه جنبه‌ ی نمایشی و اطلاع رسانی را دارند و خطا های احتمالی در حین نمایش اطلاعات دلیلی بر برگشت پیشبینی‌ ها نخواهد بود.

- در هنگام پذیرش پیشبینی‌ وقایع زنده معمولا تأخیری وجود دارد که بسته به نوع ورزش، شرط و دیگر عوامل می باشد و به طور اختصاصی توسط وین اسپرت به دلایل امنیتی و محفوظ از پیشبینی ‌های متعاقب صورت می‌گیرد.

- با توجه به تغییرات پی در پی در ضریب مسابقات زنده، کاربر قادر به انتخاب یکی از گزینه ‌های زیر می باشد «پذیرش تمام تغییرات در ضرایب»، «پذیرش تنها پیشبینی ‌های مشخص ‌شده» و «عدم پذیرش پیشبینی‌ ها در صورت تغییر ضرایب» که بیانگر تمایل کاربر جهت پذیرش پیشبینی ‌هاست.

- عدم نمایش صحیح زمان مسابقه ‌انجام‌ شده دلیلی بر لغو پیشبینی‌ ها نخواهد بود.

- در زبان فارسی در حالت پیشبینی نتایج دقیق مسابقات در رشته‌ های فوتبال، تنیس، تنیس روی میز، والیبال، اسنوکر، بدمینتون، بوکس و ام‌ام‌ای، در همه حال عدد تیم میزبان در سمت چپ و عدد تیم میهمان در سمت راست درج می‌گردد.

- در زبان فارسی تیم میزبان در سمت چپ و تیم میهمان در سمت راست درج می‌گردد.

 

 

رویداد های به‌ هم ‌پیوسته و نتایج

 

- در پیشبینی ‌های میکس و سیستمی، ثبت وقایع مختلف مرتبط با یک مسابقه در یک فرم ممنوع است، حتی مواردی که به طور مستقیم به یکدیگر وابسته هستند. اگر در چنین پیشبینی‌ هایی وقایع مرتبط به یک مسابقه را شامل شود این پیشبینی قابل بازگشت خواهد بود، حتی اگر برنامه رایانه ‌ای پذیرش بیش ‌بینی‌ های این بازی را مسدود نکند. وین اسپرت منحصراً مجاز به کسب اطلاع از رویدادهای به هم متصل می باشد.

- در بازی‌های مراحل گروهی که تیم یا تیم‌هایی صعود می‌کنند، در پیشبینی ‌های میکس و سیستمی تنها انتخاب یک تیم از یک گروه مجاز است. اگر در چنین پیشبینی ‌های صعود یا عدم صعود تیم‌ها از یک گروه یکسان در یک فرم ثبت شده باشند، پیشبینی‌ ها قابل بازگشت خواهند بود، حتی اگر برنامه رایانه‌ای پذیرش بیش‌بینی‌ ها این پیشبینی را مسدود نکند. وین اسپرت منحصراً این حق را دارد تا در خصوص پذیرش پیشبینی ‌های صعود یا عدم صعود در حالت میکس، سیستمی و تکی تصمیم بگیرد. 

 

 

خطاهای فنی و واضح

 

- وین اسپرت هیچگونه مسئولیتی در قبال خطاهای احتمالی همچون تایپ، انتقال یا شمارش پیشبینی ‌ها ندارد. به طور خاص، وین اسپرت حق اصلاح خطاهای آشکاری که هنگام وارد کردن اطلاعات در ضرایب و یا محاسبه مبالغ پیشبینی‌ ها صورت گرفته (از قبیل خطاهایی که منجر به نمایش غلط ضرایب تیم‌ ها می‌شوند، وقایعی که اشتباه مشخص شده‌ اند و…) و یا نامعتبر اعلام کردن پیشبینی‌ های متناظر با آ‌نها را که بعد از اتمام مسابقه دارا میباشد.

- در مواردی که خطا های آشکار اصلاح می‌ شوند پیشبینی‌ ها بازگردانده می‌شوند. بیشتر‌ موارد معمول در خطاهای فنی به شرح زیر هستند:

۱.۱ خطاهای درج ضرایب: هنگامی که ضریب (با تنظیمات هندیکپ، مجموع و…) بدون جداکننده (نقطه) یا همراه با عدد اضافی نمایش داده می‌شود. به عنوان مثال به جای ضریب ۱.۸، عدد ۱۸ نمایش داده می‌شود یا به جای ضریب ۲ عدد ۲۳ و یا به جای ۳ عدد ۳۰ نمایش داده ‌شود.

۱.۲ خطا های آینه ‌ای: هنگامی که ضریب برای کاربران به صورت جا به جا نمایش داده می ‌شود. در این حالت به عنوان مثال ضریب برد تیم میزبان برای تیم میهمان و ضریب تیم میهمان برای تیم میزبان درج می گردد.

۱.۳ خطاهای نوشتاری: در این حالت ضرایب صحیح هستند اما اسامی تیم‌ های میزبان و میهمان جا به جا شده اند، این حالت ممکن است در مسابقاتی که در زمین بی‌ طرف برگزار می‌ گردد بیشتر رخ دهد.

- نشانه های آشکار خطاهای واضح عبارتند از: تفاوت چشمگیر ضرایب وین اسپرت و دیگر مراجع، به طوری که ضرایب تقریباً در شرایط کنونی مسابقه غیر ممکن محسوب ‌شوند.

- حق تشخیص خطاهای واضح یا خطاهای فنی منحصراً متعلق به وین اسپرت است.

 -وین اسپرت حق باطل کردن پیشبینی‌ هایی که بر اساس ضرایب تعمداً غلط و خطاهای آشکار ثبت شده‌اند را دارد. کاربر بلافاصله از تغییرات در موجودی خود مطلع می‌گردد.

- وین اسپرت حق لغو پیشبینیی که بر اثر خطای فنی یا واضح منجر به برد کاربر شده را حتی پس از پایان رویداد خواهد داشت.

- در مواردی که موجودی کاربر کافی نباشد و به دلیل مشکلات فنی پیشبینی ها به ثبت رسیده باشد‌ پیشبینی‌ ها باطل خواهند گشت.

- در صورتیکه حساب کاربر به خطا افزایش موجودی دریافت کند کاربر موظف است تا آن را به تیم پشتیبانی وین اسپرت گزارش دهد اگر بر اثر خطا، موجودی منفی برای یک کاربر در نظر گرفته شد، وین اسپرت حق لغو پیشبینی ‌های محاسبه ‌نشده را با وجود اینکه پیش از رخ دادن خطا ثبت شده اند را دارا می ‌باشد.

- در صورتی که یک کاربر بر اساس استفاده از خطا های فنی یا مدیریتی تعمداً خسارتی ایجاد نماید وین اسپرت این حق را داراست تا در صورت افزایش موجودی یا در اختیار داشتن موجودی، کاربر را متعهد به پرداخت خسارت نماید.

 

 

پیشبینی نسیه

 

- وین اسپرت هیچگونه پیشبینی به صورت نسیه از جانب کاربران را نمی پذیرد و از ارائه‌ی خدمات در این راستا معذور است. کلیه پیشبینی‌ ها باید از موجودی حساب کاربر صورت بگیرند.

 

 

جنبه ‌های قانونی

 

- مسئولیت ثبت ‌نام، شرکت در مسابقات و بازی‌های مختلف بر عهده‌ی خود کاربر می‌ باشد.

- با ثبت نام و شرکت در مسابقات کاربر تأیید می ‌کند که به سن قانونی رسیده و موافقت خود را با قوانین وب سایت اعلام می کند.

- وین اسپرت اختیار این را دارد تا پیشنهادات ویژه‌ و قابلیت‌ های جدید خود را از طریق ایمیل یا شماره تلفن به کاربران اطلاع‌ رسانی کند.

- در صورت عدم تطابق میان نسخه‌ های مختلف ترجمه شده قوانین، نسخه‌ ی انگلیسی قوانین به عنوان مرجع در نظر گرفته می‌شود.

- اعتراض در خصوص نتایج هر رویداد تا ۵ روز پس از پایان وقایع جهت بررسی مجدد مورد پذیرش است.

 

 

محدودیت ‌نرخ‌ ها

 

- وین اسپرت این اختیار را دارد که پیش بینی های هر کاربری را بدون ارائه ‌ی دلیل رد کند و همچنین می تواند حساب‌ کاربری هر کاربری را بدون اطلاع قبلی به طور موقت یا دائم مسدود نماید.

- حد‌أقل یا حدأکثر تعداد پیشبینی ‌ها، بر رویدادهای ورزشی توسط  وین اسپرت تعیین شده است و سایت این اختیار را دارد تا آن را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. بعلاوه،  وین اسپرت این حق را داراست تا محدودیت‌های ویژه ‌ای برای حساب‌ های کاربری هر کاربری اعمال نماید.

- وین اسپرت به دلیل جلوگیری از پیش آمدن فرضیه ‌ی تقلب، توصیه نمی ‌کند که دو یا چند کاربر از یک آدرس آی ‌پی پیشبینی ‌های خود را ثبت نمایند (از یک رایانه یا یک شبکه‌ ی محلی). وین اسپرت این حق را داراست که حساب ‌های کاربری کاربران را در چنین شرایطی مسدود کرده و جهت اطمینان از صحت حساب کاربری از آنها درخواست مدارک معتبر و مورد نیاز جهت رفع مشکل نماید.

- مبالغ برد، با رعایت محدودیت حدأکثر برد تعیین شده پرداخت خواهند شد. اگر کاربری پیشبینیی ثبت کرد و مبلغ برد از حدأکثر بیشتر شد، وین اسپرت مبلغی بیشتر از حدأکثر محدودیت پرداخت نخواهد کرد.

- در شرط بندی میکس حداکثر ضریب کل در هنگام برد ۱۰۰۰ محاسبه میشود. به این معنی که اگر شما روی میکسی شرط بندی کنید که ضریب کل فرم از ۱۰۰۰ بیشتر باشد و برنده شوید جایزه شما با ضرایب ۱۰۰۰ محاسبه خواهد شد.

- آمار و ارقام ورزشی سه روز پس از پایان وقایع ورزشی در وب ‌سایت  وین اسپرت در قسمت آمار منتشر می‌شوند.

 

 

پیشبینی ‌های خارج از وقت قانونی

 

- پیشبینی ‌های که پس از پایان وقایع ثبت می‌شوند (به استثنای وقایع زنده)، در همه‌ی موارد نامعتبر هستند و برگشت داده می ‌شوند و از فرم‌های میکس و سیستمی نیز خارج می ‌شوند. هر نوع پیشبینی (شامل وقایع زنده) که بر روی یک رویداد ثبت می ‌شود در صورتی که پس از انجام رویداد در زمان واقعی ثبت شده باشد نامعتبر محسوب شده و برگشت داده می‌ شود.

- اگر کاربری مایل است تا زمان آغاز یک رویداد را به چالش بکشد، نیاز است که یک سند رسمی (یا یک لینک معتبر از وب‌ سایت طرفین شرکت‌ کننده در رویداد) ارائه نماید که زمان واقعی مسابقه ‌ای که او پیشبینی کرده است را تأیید کند.

- در صورتی که مناظرات پیرامون زمان آغاز یک رویداد، منجر به عدم ارائه یا ارائه ‌ی ناکافی اطلاعات از مراجع رسمی شرکت‌ کنندگان در مسابقات گردد، زمان آغاز رویداد که در وب ‌سایت وین اسپرت درج شده را به عنوان منبع قابل قبول در نظر گرفته خواهیم گرفت.

 

 

برگشت

 

- اگر برگشت یک پیشبینی اعلام شود، چنین پیشبینی‌ ای به عنوان پیشبینی برده با ضریب ۱ در نظر گرفته می‌شود. اگر پیشبینی تکی باشد بدین معناست که کاربر، وجه ثبت کرده برای این پیشبینی را مجددا دریافت خواهد کرد. در حالت ‌های میکس و سیستمی مجموع ضرایب بر این اساس تغییر خواهد کرد (در رویداد هنگامی که برگشت صورت می‌‌گیرد ضریب آن به ۱ تغییر می‌کند و ضریب سایر رویدادها بدون تغییر باقی خواهد ‌ماند و ضریب نهایی به این صورت محاسبه خواهد شد).

- به عنوان مثال یک فرم میکس پیرامون مسابقات تیم‌های «فنلاند مولداوی»، «مالت کرواسی» و «بلغارستان انگلیس» در نظر بگیرید. ضریب برد فنلاند ۱.۵۵، هندیکپ - ۲ کرواسی ۱.۷ و برد انگلیس ۱.۵ است. در این حالت قبل از انجام مسابقات ضریب نهایی ۳.۹۵ است (۱.۵۵×۱.۷×۱.۵). اگر فنلاند و انگلیس پیروز شوند و کرواسی با نتیجه ۲- ۰ ببرد، با توجه به این که هندیکپ - ۲ کرواسی نه برده است و نه باخته، ضریب آن معادل ۱ در نظر گرفته می ‌شود (حالت برگشتی). در نتیجه ضریب نهایی این فرم برابر با ۲.۳۲۵ خواهد بود (۱.۵×۱×۱.۵۵).

- اگر مجموع تعداد گل ‌ها برابر با مجموع پیشبینی شده باشد و در میان گزینه‌ های پیشنهادی، گزینه برابر وجود نداشته باشد برگشت صورت می ‌گیرد. به طور مشابه، برای همه‌ ی پیشبینی ‌های مجموع اگر مقدار نهایی مسابقه با پارامتر های مفروض مجموع برابر باشد، برگشت صورت می‌گیرد.

 

 

حریم خصوصی اطلاعات کاربران

 

- کاربر مسئول حفاظت از اطلاعات شخصی خود از قبیل نام کاربری و کلمه عبور و کلیه داده های شخصی می باشد و بایستی تمامی تلاش خود را در جهت حفظ آنها به عمل آورد و از دسترسی غیر مجاز و انظار عمومی محفوظ بدارد هر عملی که توسط دارنده ی نام کاربری و رمز عبور صورت بگیرد به مصداق عملکرد خود صاحب حساب خواهد بود و معتبر محسوب خواهد شد. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده ‌اید از قسمت فراموشی رمز عبور اقدام به بازیابی آن کنید و یا با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

- اگر کاربری متوجه مشاهده نام کاربری و رمز عبور خود توسط کسی شد یا در صورت استفاده از دستگاه دیگر متوجه ذخیره شدن در آن سیستم یا استراق سمع شد میتواند در اسرع وقت مراتب را به تیم پشتیبانی اطلاع دهد تا حساب کاربری به طور موقت مسدود شده و پس از بررسی های مجدد و اطمینان از ایمن بودن حساب رمز عبور را تغییرداده و دوباره فعالیت کند.

- وین اسپرت برای اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شخصی کاربران، در طول ثبت نام همواره از طریق ایمیل با آنها در ارتباط خواهد بود.

- کاربر مسئول نگهداری از اطلاعات شخصی و ایمیل مرتبط با حساب کاربری خود می باشد و هر گونه عواقب ناشی از فاش شدن آن به عهده خود کاربر می باشد و وین اسپرت هیچگونه مسئولیتی در قبال باخت یا ضرر از طریق ارتباط بین سایت و کاربر با استفاده از ایمیل ثبت نام شده را نمی پذیرد.

 

 

تبانی

 

- در مورد دخالت ‌های احتمالی در نتیجه مسابقه و انتخاب ضرایب (از جمله احتمال تبانی)، وین اسپرت این اختیار را دارد تا پرداخت ‌ها روی این رویداد را متوقف کرده یا پیشبینی ‌های روی این مسابقه را لغو نماید. همچنین تحقیقات بعدی جهت پیگیری به عمل خواهد آمد تا از اتفاقات مشابه جلوگیری شود و با کاربر طبق قوانین سایت برخورد خواهد شد.

- اگر دلایل محکمی وجود داشته باشد که یک مسابقه از پیش تعیین شده بوده  وین اسپرت این اختیار را دارد تا پرداخت ‌ها روی این مسابقه را مسدود کرده و پیشبینی ‌های ثبت شده را برگشت دهد. این دلایل ممکن است بر اساس اندازه، تعداد و طبیعت پیشبینی‌ ها به وسیله‌ ی یک یا همه‌ی روش‌های احتمالی پیشبینی باشد. تصمیمات مراجع رسمی در این زمینه نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.

- برای رویداد های ناتمام که به عنوان لغو شده محسوب می‌شوند اگر در قوانین مخصوص ورزش‌ ها تصریح نشده باشد، تمامی پیشبینی‌ ها قابل بازگشت هستند به جز مواردی که دقیقاً به زمان توقف رویداد اشاره دارند. برای پیشبینی‌ رویدادهای ناتمام بر روی زمان، کارایی نسبی مرتبط (زمان و…) برگشت بدون قید و شرط وجود دارد.

 

 

انتقال رویداد ها

 

- در صورتی که زمان آغاز یک رویداد تغییر کند و در قوانین ورزش ‌ها در این خصوص تصریح نشده باشد، تمام پیشبینی ‌های روی این رویداد قابل بازگشت هستند.

- در طول یک مسابقه‌ء صعود به دور بعدی، در صورتی که زمان بازی به روزهای آتی موکول شود یا زمین بازی تغییر کند، پیشبینی‌ ها معتبر باقی خواهند ماند. اگر رفتن تیم به دور بعدی بعداً به هر دلیل کنسل شود، کنسلی نادیده گرفته شده و پرداخت با توجه به نتایج مسابقات انجام ‌شده صورت می‌گیرد. اگر مسابقه‌ی دوم برگزار نشود یا ناتمام بماند، تمامی پیشبینی ‌های روی آن، از جمله صعود، قابل بازگشت هستند. پرداخت‌‌های روی صعود تنها روی پیشبینی ‌های قبل از مسابقهء اول انجام می‌ شوند. اگر هیچ یک از مسابقات انجام نشود، پیشبینی‌ ها برگشت داده می‌شوند.

 

 

محاسبه‌ی پیشبینی ‌ها

 

 - وین اسپرت نتایج را بر اساس گزارش ‌های رسمی و منابع اطلاعاتی جایگزین (نظیر ویدیوهای مسابقه) بعد از پایان آن تسویه می‌کند محاسبه‌ء پیشبینی ‌ها بر اساس نتایجی که در قسمت «آمار» سایت وین اسپرت درج می‌گردد می باشند. در صورت تناقض در منابع مختلف اطلاعاتی و همچنین خطاهای واضح و آشکار، تصمیم نهایی برای نتبجه بازی بسته به تشخیص تیم فنی وین اسپرت خواهد بود.

- تمامی درخواست ‌های کاربران مبنی بر بررسی صحت نتایج سایت وین اسپرت، بایستی بر اساس منابع رسمی اطلاعاتی (وب ‌سایت‌ های رسمی تیم‌ ها و مسابقات) باشد. اطلاعات دیگر منابع نمی ‌تواند به عنوان منبعی موثق برای بررسی مجدد در نظر گرفته شود.

- نتایج معتبر که به عنوان نتایج نهایی محسوب می‌شوند، آنهایی هستند که بر پایه‌ ی پروتکل‌ های رسمی یا دیگر منابع اطلاعاتی پس از پایان مسابقه منتشر می‌شوند.

در صورت لزوم وین اسپرت می‌تواند از دیگر منابع رسمی نیز استفاده کند. در موارد استثنایی، سایت این اختیار را دارد تا با مشاهده ‌ی ویدیو های مسابقه از نتیجه‌ی دقیق آن اطمینان حاصل کند.

- نتایج پیشبینی رویداد های زنده بر اساس آنچه که بعد از پایان رویداد یا مسابقه به ثبت رسیده محاسبه می‌ شوند. تمامی تغییراتی آتی (به عنوان مثال تغییر تصمیم داوران بعد از پایان بازی) در نظر گرفته نمی ‌شوند. وب ‌سایت خود این پیشبینی ‌ها را بر اساس داده‌‌ های آماری در زمان واقعی بازی محاسبه می‌ کند اگر حاکی بر حالت دیگری نباشد، تمامی پیشبینی‌ ها بر روی ورزشکاران شرکت نکرده در مسابقه باطل اعلام خواهند شد.

- در حالتی که آمار وب ‌سایت (با پوشش تلویزیونی) متفاوت از آمار و ارقام رسمی باشد، تمام پیشبینی ‌ها بر اساس آمار وب ‌سایت محاسبه می‌گردند.

- اگر بیش از یک شرکت ‌کننده یا تیم به عنوان برنده ‌ی مسابقه اعلام شود، ضریب برد تقسیم بر تعداد برندگان می‌شود (ضریب نمی ‌تواند کمتر از ۱ باشد).

- تمامی عملیات موجود در سایت بر پایه ‌ی واحد پولی که کاربر در طول زمان ثبت ‌نام انتخاب نمونده انجام می ‌گیرد.

- تمامی پیشبینی ‌‌ها بر روی نتایج مشخص ‌شده (در پیشبینی ‌های خاص که چه کسی گل خواهد زند یا برد یک بخش مشخص از مسابقه)، معتبر محسوب شده و محاسبه می‌گردند حتی اگر رویداد یا تورنومنت ناتمام مانده باشد.

- اگر تناقضی در قوانین ویژه‌ ی ورزش ‌ها شکل نگیرد نتیجه ‌ی اعلام ‌شده در روز مسابقه به عنوان نتیجه‌ی مسابقه محسوب می‌گردد. هر گونه تغییرات احتمالی در نتیجه بازی و تجدید نظر در آن توسط مقامات رسمی، در نتیجه‌ ی پیشبینی ‌ها هیچ تأثیری نخواهد گذاشت و نتیجه‌ی اولیه به عنوان نتیجه‌ ی پیشبینی‌ ها باقی خواهد ماند.

 

 

گروههای پیشبینی و محدودیت مسابقات

 

- کاربران تنها مجاز به پیش بینی از جانب خودشان هستند. پیشبینی ‌ها در یک بازه زمانی معین شامل انتخاب ‌های یکسان از جانب یک یا چند کاربر، در صورت تشخیص نامعتبر به شمار می رود و توسط وب ‌سایت لغو خواهند شد. حتی پس از اعلام نتیجه چنین پیشبینی ‌هایی، در صورتی که وب ‌سایت اطمینان یابد که کاربران تبانی کرده ‌اند یا به عنوان یک سندیکا شرکت کرده اند و یا پیشبینی ‌های مشکوک از جانب یک یا چند کاربر ثبت شده است پیشبینی‌ ها نامعتبر محسوب ‌شده و لغو می‌ گردند.

- محدودیت ‌های پیشبینی در مسابقات ورزشی بر مبنای وضعیت حساب کاربر و (رویداد/ پیشبینی) مستقل تعیین می‌گردد. اگر کاربری اقدام به ثبت پیشبینی خارج از محدوده‌ ی مجاز کند پیغامی مبنی بر این موضوع دریافت خواهد کرد. پیشبینی‌ های چندگانه با ترکیب گزینه‌ ی یکسان، در یک پیشبینی مورد قبول نیستند. اجتناب از پیغام خطا و ثبت چنین پیشبینیی به هر طریق منجر به لغو فرم‌ های ثبت ‌شده خواهد شد.

 

 

عدم شرکت در مسابقه

 

- اگر تناقضی در قوانین ویژه‌ ی ورزش ‌ها شکل نگیرد، هنگامی که شرکت ‌کننده‌ ی رویداد به هر دلیلی در رویدادی که در آن پیشبینی انجام شده است شرکت نکند، پیشبینی معتبر محسوب شده و کاربر بازنده محسوب می‌گردد. استثنائات به شرح زیر هستند:

رویداد/تورنومنت لغو شود.

رویداد/تورنومنت نامعتبر محسوب شود.

مکان رویداد تغییر کند.

رویداد/تورنومنت متوقف شود.

 در پیشبینی ‌های با دو نتیجه، در صورتی که یکی از شرکت ‌کنندگان از شرکت در رویداد یا تورنومنت خودداری کنید، پیشبینی قابل برگشت است.

 

 

قوانین ورزش‌ ها

 

- قوانین ورزش‌ ها بر قوانین عمومی اولویت دارند.

 

 

برخی از انواع پیشبینی ‌ها

 

- در پیشبینی ‌های «مجموع زوج / فرد»، بدون توجه به نوع ورزش و وضعیت مورد نظر (از جمله مجموع گل‌ ها، کارت ‌ها، خطاها و…) اگر نتیجه ۰ باشد، پیشبینی ‌ها به عنوان «عدد زوج» محسوب می ‌شوند.

- تمام پیشبینی ‌ها بر روی تعداد مدال‌ ها بر اساس جدول رسمی مدال‌ ها در پایان رویداد محاسبه می‌شوند. هر گونه تغییر بعدی توسط مراجع رسمی، تغییری در نتیجه پیشبینی‌ ها اعمال نخواهد کرد.

- مدالی که توسط تیم کشوری در هر مسابقه ‌ای کسب می ‌شود، صرف نظر از تعداد شرکت‌ کنندگان در این تیم، به عنوان یک مدال در نظر گرفته می‌شود.

- در هر مارکتی که گزینه ‌ی «هر مورد دیگری» وجود داشت، این گزینه شامل همه ‌ی شرکت ‌کنندگان رویداد که به صورت مجزا در گزینه‌ های این مارکت لیست نشده ‌اند می ‌شود.

- در هر بازی از هر رویدادی در مارکت ‌های اضافی تور ها (مجموع تعداد گل ‌ها، برد ها، باخت ‌ها، مساوی‌، کرنر ها، کارت ‌های زرد و غیره) تنها مسابقه ‌هایی از تور به حساب می ‌آیند که شامل لاین روزانه شوند.

 

 

کوکی

 

- کوکی ها فایل های نوشتاری کوچکی هستند که در کامپیوتر باقی می مانند که به ما اجازه می دهند بهترین جستجو ها را به شما بدیم و به معنای دیگر ما متوجه می شویم شما چگونه از سایت ما استفاده می کنید. شما میتوانید کوکی ها رو حذف و یا بلاک کنید ولی در این صورت برخی از قسمت های سایت ما بدون آنها عمل نخواهند کرد. هنگام استفاده از سایت شما دسترسی ما به کوکی رو قبول کردید. درباره کوکی ها بیشتر بدونید،.

- ما از کوکی ها استفاده می کنیم تا بهترین تجربه در سایت رو به شما بدیم .در صورتی که استفاده از سایت رو ادامه بدید دسترسی ما به کوکی رو قبول کردید. شما هر زمانی قادر به تغییر تنظیمات کوکی هستید اما در این صورت ممکن است برخی عملکرد های سایت غیر فعال شوند.

 

 

عضویت

 

- تنها کاربرانی که ثبت ‌نام‌ کرده اند می ‌توانند در برنامه‌ های پاداش سایت شرکت کنند. برای عضویت، کاربر باید مراحل ثبت نام را طی و تمامی مشخصات خود را دقیق و صحیح با فونت لاتین و مطابق با اسم و فامیل خود در کارت شناسایی و حساب بانکی خود وارد نماید.

- پیشبینی تنها در صورت عضویت در سایت و عضویت تنها شامل افراد بالای ۱۸ سال می باشد سایت برای اطمینان از قانونی بودن سن کاربران نیاز به دریافت مدرک شناسایی معتبر از قبیل کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی، کارت پایان خدمت و شناسنامه از طریق ایمیل کاربر می باشد.

- تمام اطلاعات و مشخصات ارائه‌ شده هنگام ثبت‌ نام بایستی دقیق و کامل باشد (اسم مستعار در هیچ صورتی قابل قبول نخواهد بود) و مشخصات باید مطابق با کارت شناسایی و کارت و حساب بانکی باشد در غیر این صورت کاربر هیچگونه قادر به برداشت از حساب کاربری خود و انتقال وجه به حساب بانکی خود نخواهد بود و حساب کاربری او مسدود خواهد شد.

- وین اسپرت این اختیار را دارد تا حساب های کاربری که اطلاعات نادرست به ثبت رسانده اند را مسدود و از تسویه حساب با آنها خودداری نماید. در صورت لزوم کاربر برای رفع سؤظن باید مدارک لازم را ارائه دهد تا بتواند دوباره به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کند.

- کاربران محترم تنها می توانند یک حساب کاربری داشته باشند، ایجاد حساب کاربری جدید قطعا خلاف قوانین سایت می باشد در صورت تخلف حساب های جدید شناسایی و پیش بینی های ثبت شده توسط آن باطل خواهند شد.

- کاربران اجازه در اختیار گذاشتن نام کاربری خود با هیچ کسی را ندارند. لطفا توجه داشته باشید در هنگام بروز هر گونه مشکلی به هیچ عنوان شما قادر به تغییر نام کاربری خود نخواهید بود پس لطفا آن را در اختیار کسی نگذارید چنانچه رمز عبورتان فاش یا فراموش شد می توانید آن را تغییر یا بازیابی کنید اما این گزینه شامل نام کاربری نخواهد.

- توجه داشته باشید که اطلاعات حساس حساب خود را از طریق ایمیل رمزنگاری‌ نشده برای ما ارسال نکنید.

 

 

شارژ حساب

 

- روش‌های مختلف شارژ حساب٬ بسته به واحد پول انتخابی در دسترس است. لیست کامل این روش ‌ها و محدودیت‌ های صفحه‌ء شارژ حساب و تسویه ‌حساب قابل مشاهده است. وین اسپرت این اختیار را دارد تا این قوانین و جزئیات را تغییر دهد.

- هنگام انجام هر گونه تراکنش، ضروری است که نام صاحب کارت یا حساب بانکی با نام صاحب حساب کاربری در سایت وین اسپرت یکسان باشد، در غیر این صورت وین اسپرت این اختیار را دارد تا زمان استفاده از حساب یا کارت بانکی شخصی دیگر تراکنش‌ها را لغو کرده و پیشبینی‌ ها را برگشت دهد.

- اگر شارژ حساب به منظور دیگری به جز پیشبینی‌ها، پوکر، کازینو و پیشبینی ‌های مالی انجام شود، وب ‌سایت (جهت جلوگیری از گردش جعلی پول) این حق را دارد تا شارژ حساب را لغو نماید.

 

 

محدودیت‌ های مالی

 

- حدأقل مبلغ پیشبینی تکی بر روی هر رویداد از ۱۰۰۰ تومان آغاز می شود و امکان تغییر دارد حدأقل مبلغ در پیشبینی‌ های میکس یا سیستمی نیز ۱۰۰۰ تومان می باشد و امکان تغییر دارد.

- حدأکثر مبلغ پیشبینی بر روی رویدادهای مختلف به نوع ورزش و رویداد بستگی دارد که توسط وب ‌سایت برای هر رویداد و هر پیشبینی به طور مستقل تعریف می ‌گردد. این موضوع می‌ تواند بدون اعلام قبلی تغییر کند. وین اسپرت این حق را داراست تا حدأکثر پیشبینی بر روی رویدادهای مستقل را محدود نماید. همچنین محدودیت ‌های ویژه ‌ای بر روی حساب‌های کاربری کاربران بدون اطلاع و توضیح قبلی اعمال کند.

- محدودیت‌های مالی بر روی هر کاربر یا گروه کاربری که دو یا چند پیشبینی شامل انتخاب‌های مشابه داشته باشند اعمال می‌ گردد. در صورت تشخیص این موضوع، تمام پیشبینی‌ ها باطل و تنها پیشبینی اولیه به عنوان پیشبینی صحیح باقی خواهد ماند.

- کاربران عزیز لطفا توجه داشته باشید که در صورت برداشت مبالغ بالا شما روزانه مجاز به برداشت تا سقف ۱۰ میلیون از حساب کاربری خود به حساب بانکی تان خواهید بود.

 

 

پرداخت ‌‌ها و تسویه ‌حساب‌ ها

 

- کلیه‌ ی درخواست‌ های برداشت حساب تا ظرف مدت ۲۴ ساعت مورد بررسی قرار خواهند گرفت و پس از ۲۴ ساعت تایید و به حساب کاربر منتقل خواهند شد لذا از کاربران محترم درخواست می شود تا پس از پایان مهلت مقرر برای پیگیری وضعیت برداشت خود با تیم پشتیبانی تماس بگیرند.

- پیش از واریز تسویه‌ حساب، صحت نام و نام خانوادگی و دیگر اطلاعات کاربر توسط وب ‌سایت بررسی می‌شود چنانچه تضادی بین مشخصات ارائه شده و مشخصات از قبل ثبت شده کاربر مشاهده شود وب ‌سایت مجاز به تعلیق در آوردن برداشت ها تا دریافت مدارک معتبر و اثبات هویت واقعی کاربر می باشد.

- چنانچه وب سایت مطلع شود که کاربری بیشتر از یک یا چند حساب کاربری ایجاد کرده از کلیه پرداخت ها به حساب های وی خودداری بعمل خواهد آورد. (به جز دارایی‌ های قانونی منتقل شده به حساب کاربر و پس از واریز ۱۰٪ از مجموع شارژهای حساب به عنوان جریمه(.

- لطفا در هنگام وارد کردن اطلاعات بانکی و شماره شبا نهایت دقت عمل را به جا بیاورید همچنان پس از درج مشخصات کامل خود شماره شبا وارد شده را با شماره شبا خود مطابقت دهید و مجددا آن را بررسی و درصورت وجود اشتباه تایپی آن را اصلاح نمایید سایت هیچ گونه مسؤلیتی در قبال اطلاعات اشتباه و مبالغ واریز شده به عهده نمی گیرد.

- گروه‌ ها و اعضای خانواده باید با در نظر گرفتن روابط خود حساب های کاربری خود را از یکدیگر تفکیک کنند و نام صاحب حساب کاربری باید مطابق با نام صاحب حساب بانک یکسان باشد.

- کاربر با ثبت کارت بانکی در سایت تأیید می ‌کند (موافقت خود را اعلام می کند) که اطلاعات بانکی خود را جهت انتقال جوایز و تسویه حساب به آن حساب به سایت ارائه داده است پس لطفا از ثبت کارت بانکی اشخاص دیگر جدا خودداری فرمایید چنانچه تخلفی صورت بگیرد خود کاربر مسؤل عواقب آن خواهد بود.

- وین اسپرت این اختیار را دارد تا تسویه ‌حساب‌ کاربران را از شیوه هایی که برای سایت اولویت دارند پرداخت نماید.

- پیش از درخواست اولین تسویه ‌حساب، کاربر بایستی کل مبلغ شارژ حساب را فعالیت کرده باشد. این نیازمندی به جهت مقابله با گردش جعلی پول تصریح شده است.